W dniu 28 lutego 2018 r. odbył się w naszej szkole, już po raz czwarty I etap Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Pangea” dla uczniów klas IV - VII.

To była pierwsza edycja całkowicie online.
W konkursie wzięło udział ponad 10 tys. uczniów z całej Polski. Trzydziestu uczestników konkursu z najlepszymi wynikami z każdej grupy wiekowej na podstawie liczby uzyskanych punktów, przeliczonych na procenty oraz czasu poświęconego na rozwiązanie testu uzyskało prawo do uczestnictwa w etapie finałowym.

Z przyjemnością informuję, że: MICHAŁ SOBCZAK  z klasy 7a, który uzyskał 89% punktów (16 miejsce wśród wszystkich uczniów klas 7) zakwalifikował się do Etapu Finałowego, który odbył się 6 kwietnia w Warszawie.

W etapie finałowym Michał znalazł się w zaszczytnym gronie dziesięciu najlepszych finalistów i został odznaczony srebrnym medalem. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Na wyróżnienie zasługują również wyniki uczniów uzyskane w etapie szkolnym: Karen Sojka z klasy 5b i Julian Marszałek z klasy 7b, którzy uzyskali po 82% punktów.