Szanowni Państwo

We współpracy i ze wsparciem finansowym Miasta Jastrzębie Zdrój nagradzamy 7 osób spośród wszystkich uczestników akcji „Jastrzębie na zdrowie!”. Nagrodę stanowią jadłospis na 4 tygodnie i 2 wizyty kontrolne w gabinecie Dobry Dietetyk w Jastrzębiu Zdrój.

Nagrodę otrzyma 7 Dzieci, spośród tych, które pojawią się na wizycie kontrolnej i opowiedzą o zmianach, które wprowadziły w swoim żywieniu i stylu życia zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi na pierwszej konsultacji w maju. Wizyta kontrolna odbędzie się 13 czerwca w Szkole Podstawowej Nr 15 w Jastrzębiu Zdrój. Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem 697 457 184 lub 572 384 729.

Kryterium, którym będziemy się kierować przy wyborze zwycięzców to przede wszystkim determinacja do zmian, potrzeba tych zmian oraz to jakie rezultaty zostały osiągnięte od pierwszej wizyty do wizyty kontrolnej.