,,BAJKA O KOCIE W BUTACH”

Dnia 17 listopada 2017 uczniowie klas I – III wybrali się do kina Centrum na przedstawienie teatralne pt. ,,Bajka o kocie w butach”, w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Treść bajki została przedstawiona jako niezwykle kolorowe, wesołe, roztańczone i rozśpiewane widowisko teatralne. Ogromną atrakcją była bogata aranżacja środków scenicznych: piękne kostiumy, ciekawe rekwizyty, charakteryzacja oraz dekoracja. Efekty świetlne i dźwiękowe sprawiły, że poczuliśmy się jak w bajce.

Przedstawienie dało możliwość obcowania ze światem teatru, dostarczyło wszystkim widzom wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy. W przystępny sposób przekazywało takie wartości jak: miłość, przyjaźń, mądrość, odwagę.

Dzieci przeżywały przygody bohaterów, reagowały bardzo żywiołowo na sytuacje w bajce.

Aneta Kalabińska