W niezwykły dzień 30 listopada świetlica szkolna zamieniła się miejsce czarów i bajów. Nasi uczniowie wraz z wychowawcą Monika Piniewską czarowali i wróżyli swoją przyszłość .

Dzieci poznawały imiona swoich przyszłych małżonków,  odkrywali swoją przyszłość i zawód który będą wykonywali w przyszłości. Zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

W dniu 5.12 uczniowie ze świetlicy szkolnej i klasy 1 b wraz z wychowawcą: Małgorzatą Małecką i Moniką Piniewską uczestniczyli w ciekawych zajęciach.

W tym dniu przyszedł do naszej szkoły górnik , który czytał dzieciom bajkę o ,, Skarbniku’’ i opowiadał o ciężkiej pracy w kopalni.

Na koniec zajęć nasz gość przygotował dla wszystkich dzieci słodką niespodziankę- cukierki ,,Kopalniaki’’.