rafal granat

Rafał jest uczniem klasy V naszej szkoły. Jest chłopcem cechujacym się pracowitościa i sumiennościa. Z zaangażowaniem podejmuje się wszelkich wyznaczonych mu zadań. Uczeń osiaga dobre wyniki w nauce ciężko na nie pracujac. Prezentuje wzorowa postawę angażujac się w wolontariat na rzecz Hospicjum Domowego. Jako uczeń naszej szkoły jest częstym gościem Domu Opieki Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie swoim pogodnym i swobodnym usposobieniem umila czas pensjonariuszom tej placówki. Pasje Rafała skupiaja się wokół sportu, szczególnie pływania, w którym odnosi spore sukcesy. Choć uprawianie tej dyscypliny sportu wymaga od niego wielu wyrzeczeń, nie rezygnuje z innych działalności, chętnie uczestniczy w życiu szkoły. Chłopiec jest lubiany zarówno przez rówieśników jak i nauczycieli, którzy wysoko cenia sobie jego uczynność i zaangażowanie.

Rafał o sobie:

"Interesuję się pływaniem,bardzo lubię pływać w Mono płetwach. Mój ulubiony styl to Delfin i Kraul na dystansach 25 m pod wodą , 50 m kraulem , i 50 m w mono płetwach. Lubię też układać klocki lego i zbieram je do kolekcji. W wolnej chwili siadam przed komputerem i gram w różne gry, albo jeżdżę na rowerze."

Jeśli chcesz pomóc mu w uzyskaniu stypendium wejdź na tę stronę: KLIK i oddaj na Rafała swój głos!