9 marca 2015 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do konkursu recytatorskiego „Słońce, słońce, życie…”

Jury w składzie mgr Romana Konikowska, mgr Brygida Fudała, mgr Barbara Zawadzka, mgr Aleksandra Lisak wytypował trzy uczennice, które reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach powiatowych. Były to Maja Stroińska z IV a, Karolina Kozłowska z V c oraz Amelia Szablicka z VI b.

Przesłuchania odbyły się 16 marca 2015r. w Domu Zdrojowym i po raz kolejny SP nr 9 nie dała o sobie zapomnieć! Jako jedną z dwóch uczennic, które będą reprezentowały powiat jastrzębski podczas przeglądu wojewódzkiego, wybrano Karolinę Kozłowską!

Przesłuchania wojewódzkie odbędą się już 27 marca w Bielsku – Białej! Serdecznie gratulujemy Karolinie i trzymamy mocno kciuki!