Półfinały rozgrywek o puchar "Dyrektora Szkoły"

Armia JP

VS

Noob Team

Jastrzębski Team

VS

Football Master

Mecz pomiędzy Armią JP, a Noob Team'em był bardzo wyrównany. Dwie świetnie drużyny, które w meczu strzeliły po jednym golu. Noob Team strzelił pięknego gola, a Armii JP udało się wyrównań w ostatniej minucie meczu. Wynik przesądziły karne, w których Noob Team pokonał Armię JP 3:2. Bramkarze drużyn (NT - Boncz, AJP - Gudra) mówili, że pojedynek był bardzo wyrównany, ale zwycięzca jest tylko jeden.

Pojedynek Jastrzębskiego Team'u i Football Master był strasznie zaciekły. Obydwie drużyny grały bardzo dobrze, ale Jastrzębski Team okazał się lepszy, pokonując Football Master 2:1.

W finale zmierzą się Noob Team (6c) oraz Jastrzębski Team (5b). Mecz o puchar odbędzie się w Dzień Sportu 24.06.15.r na boisku szkolnym. Powodzenia i NIECH WYGRA NAJLEPSZY!