1. Zachęcamy Nauczycieli, Uczniów i Rodziców do skorzystania z platformy E-PODRĘCZNIKI

Jest to platforma edukacyjna przygotowana przez MEN, gdzie już niebawem znajdą Państwo 62 podręczniki do wszystkich 14 przedmiotów realizowanych na wszystkich etapach edukacji. Materiały mogą znaleźć zastosowanie na lekcjach bądź w domu. Wystarczy dostęp do Internetu. W celu rozpoczęcia pracy na platformie kliknij w powyższy link.

2. W zakładce "Jadłospis szkolnej stołówki" pojawiła się dodatkowa pozycja "Świetlica". Zamieszczamy tam posiłki przygotowywane przez Stołówkę dla uczniów zapisanych do Świetlicy środowiskowej. Zachęcamy Rodziców tych uczniów do zapoznania się z menu.

3. Zaktualizowano również statystyki dotyczące korzystania przez Uczniów z zasobów naszej szkolnej Biblioteki. Zapraszamy do przejrzenia zakładki "Czytelnictwo" w menu "Biblioteka szkolna".