bal

W środę 3 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, przyozdobioną kolorowymi balonami, łańcuchami, serpentynami. Jej wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę pan Waldemar Halfar wcielający się w rolę wesołego policjanta.

Bal rozpoczął się prezentacją poszczególnych klas, w czasie której można było podziwiać różnorodność i oryginalność strojów. Dzieci wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Prowadzący urozmaicał zabawę ciekawymi konkursami i zabawami. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały panie wychowawczynie.

Wspólna zabawa karnawałowa udała się, a dzieci już czekają na następną…za rok.

Opracowała: A. Kalabińska