WYRÓŻNIENIA DLA NASZYCH UCZNIÓW

Dnia 28.04.16r. w SP nr 5 odbył się XII Miejski Konkurs Recytatorski „Tajemniczy ogród poezji i prozy angielskiej”.

Wzięło w nim udział 25 uczniów klas 1-3 z jastrzębskich szkół podstawowych. Recytowali oni utwory poetyckie w języku angielskim. Jury oceniało występ według następujących kategorii: dobór repertuaru, interpretacja tekstu, poprawność językowa i ogólny wyraz artystyczny.

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Onik ( III c), Karolina Buchta (III a) oraz Szymon Mysłowski (III a ).

poezja angielska

Serdecznie gratulujemy Julii i Szymonowi, których recytacja została zauważona i zdobyła wyróżnienie w tak szerokim gronie uczestników. Dziękujemy także Karolinie za reprezentowanie naszej szkoły na szczeblu miejskim, co już jest dużym wyróżnieniem.

Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku !