„Pióra z anielskich skrzydeł”

Święta już za nami, ale trudno nie wracać wspomnieniami do tych magicznych chwil.

W naszej szkole, jak co roku, w ich niezwykły klimat wprowadzili aktorzy szkolnego koła teatralnego „Kaprys”. Tym razem wraz z opiekunem Aleksandrą Lisak przygotowali spektakl „Pióra z anielskich skrzydeł”. Pokazywał on trwającą od wieków walkę dobra ze złem, które na pierwszy rzut oka zdominowało już nasz świat. Symboliczne anielskie pióra pokazały jednak, że dobro, choć ciche i skromne, tli się w każdym z nas i jest w stanie przemienić nawet najbardziej zatwardziałych złoczyńców – nawet same diabły.

Skład zespołu w tym roku znacznie się powiększył, dlatego przedstawiamy aktorów i postacie, w które się wcielały:

Anioł – Daria Brzyszkowska

Diabły – Sandra Gruca, Zosia Folwarczny, Wiktoria Lisak, Matylda Nalepa, Wiktoria Tomaszewska

Dzieci – Kasia Kamińska, Wiktoria Pietroszek, Wanessa Dominiak, Maja Izdebska, Karolina Czułyt

Bankierzy – Alicja Krawczyk, Kinga Banaś, Sylwia Makuch, Amelia Kasprzak

Sprzedawca – Oliwia Pakosińska

Radzimy zapamiętać te nazwiska, bo wkrótce może być o nich głośno nie tylko w Jastrzębiu – Zdroju – to bardzo utalentowane dziewczyny;)

A.Lisak