Tuż przed świętami grupa teatralna z naszej szkoły wraz z opiekunem Aleksandrą Lisak wybrała się na jasełka przygotowane przez uczniów ZS nr 10 w Jastrzębiu – Zdroju. Występ był niezwykle przejmujący i wzruszający, a nasze nasze aktorki miały dodatkowo okazję zobaczyć niezwykłą pracę i trud wkładany w przygotowanie sztuki teatralnej z dziećmi niepełnosprawnymi. Mimo przeszkód z jakimi borykać się muszą na co dzień uczniowie ZS nr 10, brawurowo odegrali swoje role, czemu towarzyszyła doskonała oprawa muzyczna w wykonaniu dzieci i ich opiekunów. Uczennice naszej szkoły, tym razem w roli publiczności, również spisały się świetnie dopingując i nagradzając gromkimi brawami młodszych aktorów.

Po występie dziewczyny z grupy „Kaprys” zostały zaproszone na warsztaty gry na bębnach, podczas których poznały rodzaje instrumentów perkusyjnych i miały okazję zagrać na każdym z nich. Czas spędzony w ZS nr 10 był niezwykły i pouczający. Liczymy na kolejne spotkania, także w murach naszej szkoły.

A.Lisak