Dnia 1 lutego odbyły się szkolne eliminacje do IV Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego dla klas IV-VI „Niezwykłe podróże po literaturze...”. Konkurs w tym roku jest poświęcony  twórczości I. Jurgielewiczowej, a w szczególności trzem powieściom autorki: ”Wszystko inaczej” -  klasy IV, „Ten obcy” -  klasy V i „Inna?” -  klasy VI. Uczestnicy rozwiązywali test ze znajomości treści jednej z wymaganych książek oraz pisali krótką formę wypowiedzi związaną z przeczytanym tekstem. Do etapu miejskiego konkursu przeszły trzy osoby po jednej z klas czwartych, piątych i szóstych.

Naszą szkołę 10 lutego w konkursie międzyszkolnym będą reprezentowały:

• Sandra Gruca klasa IVa,
  • Paulina Rothkegel klasa Va,
  • Martyna Sudoł klasa VI a.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy sukcesu w kolejnym etapie konkursu.

1. Lisak
  2. Zawisza