W tym roku szkolnym nasza społeczność uczniowska postanowiła wziąć udział w akcji "Szlachetna paczka". Będziemy wspólnie przygotowywać paczkę dla Pani Barbary, która samotnie wychowuje Tobiasza(9 lat) i Damiana(4 lata). Jak wygląda sytuacja rodzinna i co jest im potrzebne można przeczytać w opisie rodziny. Liczymy na to,że do akcji dołączą również rodzice naszych uczniów, będzie to wspólna paczka od dzieci, rodziców i pracowników szkoły.

Uczniowie  mogą przynosić:

klasy I: herbatę, kasze i proszki do prania
klasa II: słodycze
klasy III: cukier, konserwy mięsne, płyn do mycia naczyń
klasy IV: kawę, makarony, żele do mycia
klasy V: olej, konserwy rybne, płyny czyszczące
klasy VI: ryż, mąkę, szczoteczki do zębów(3 szt)
klasy VII: dżemy, warzywa w puszkach, pastę do zębów

Ponadto potrzebny jest:

plecak,
plecak sportowy dla Tobiasza,
spodnie na 136 cm,
kombinezon zimowy na 128 cm,
obuwie zimowe nr 28,
kurtka zimowa na 162 cm dla P. Barbary ( czarna lub czerwona),
kołdra i pościel z motywami sportowymi.

Osoby, które mają w miarę nowe i nie zniszczone takie rzeczy albo chcą kupić nowe prosimy o pomoc.
Te wszystkie rzeczy prosimy przynosić wychowawcom lub do gabinetu wf. Bardzo dziękujemy za wsparcie tej akcji.

Akcja trwa do 7 grudnia 2017r.

dla dodatkowych informacji kliknij w: TEN LINK

Mroczek Beata