Od początku listopada dzieci ze świetlicy szkolnej pod przewodnictwem wychowawcy Małgorzaty Mittelstadt rysowały misie przytulanki, które ozdobiły wejście do świetlicy szkolnej.

 

         Ponadto od 19.11.18 r. trwał konkurs na misia pluszaczka. Dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością!!. Powstały przepiękne misie. Bardzo trudno było wybrać zwycięzcę konkursu. Ostatecznie wspólnie z dziećmi zdecydowaliśmy, że I miejsce zdobył miś autorstwa Amelii Gudra. Pozostałe osoby zajęły wspólne II miejsce: Weronika Straszewska, Karolina Staszewska, Julia Niemiec, Aleksandra Sazykin, Antoni Dudek, Łucja Dąbkowska, Igor Kucierski i Zuzanna Całus. Gratulacje!!!.

         W części plastycznej wzięło udział 55 uczniów. Pierwsze miejsce zdobył rysunek misia pluszaka Emilki Aleksińskiej. Miejsce II zajęła Joanna Stępień. Wyróżnienia przyznane zostały Elenie Musiał, Janowi Michalskiemu i Miłoszowi Skrzypczakowi.

 

Dodatkowe informacje