ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

2 września 2019 r.

 

Gwar, śmiech i trochę łez wzruszenia (a może jednak z żalu za wakacjami? 😉). To początek roku szkolnego w Dziewiątce! 😃 

Przywitaliśmy ciepło wszystkich Uczniów, ale wiadomo, że dziś w rolach głównych wystąpiły Pierwszaki! 😍 Po raz pierwszy w murach naszej szkoły jako uczniowie. To ważny moment. Wiedzą o tym Rodzice, nauczyciele i - uwaga! - Pani Anna Hetman, Prezydent Jastrzębia-Zdroju, a także Pan Andrzej Pawłowski, naczelnik Wydziału Edukacji. 😃 

Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że rozpoczęcie nowego roku w najbezpieczniejszej szkole w mieście odbyło się z udziałem tak znamienitych osób. Choć uparcie podtrzymujemy, że najważniejszymi gośćmi byli Uczniowie klas pierwszych z Rodzinami.

PS Pisząc o tym, że Dziewiątka jest bardzo bezpieczna, nie jesteśmy gołosłowni - otrzymaliśmy stosowny certyfikat! 😃

 

Dodatkowe informacje