Samorząd Szkolny w tym roku dołożył starań, żeby przypomnieć wszystkim o tym jak ważna jest ŻYCZLIWOŚĆ w codziennych relacjach.

 

Mieliśmy drzewko życzliwości na specjalnie na tę okazję wykonanej gazetce. Każdy mógł podejść i na listkach tego drzewa wpisać miłe słowa. Nasi uczniowie nie zawiedli - pojawiło się mnóstwo odręcznie wypisanych pozdrowień i życzeń.

Klasa 8a umieściła skrzynkę na pozdrowienia, do której każdy mógł wrzucić miłe słowo adresowane do konkretnej osoby. Uczennice z kl. 8a dopilnowały, aby wszystkie wiadomości zostały dostarczone do adresatów.

W całej szkole rozwiesiliśmy kartki z fiszkami do zerwania - zawierały życzliwe słowa i gesty, którymi można obdarować inną osobę aby poprawić jej dzień. To również cieszyło się popularnością wśród dzieciaków.

Wygląda na to, że Dzień Życzliwości na stałe zagości w naszym szkolnym kalendarzu. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje związane z tym szczególnym dniem. Nie zapominajmy jednak, że warto być życzliwym codziennie!

opiekunowie Samorządu Szkolnego

Dodatkowe informacje