Dzień Babci i Dziadka” w naszej szkole

29 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość dedykowana Babciom i Dziadkom.

Dzieci klas drugich przygotowały z tej okazji specjalny program artystyczny.

Przedstawienie pt. „Rzepka na wesoło” według wiersza Juliana Tuwima przygotowała klasa 2b z udziałem rodziców i pod kierunkiem pani Justyny Głowackiej. Dziewczynki z klas drugich pod kierunkiem p. Grażyny Stronczek-Pas przedstawiły energetyczny „Taniec dla Babci i Dziadka”, a dzieci z klasy 2a 2 c pod okiem p. Jolanty Wala recytowały wierszyki. Wszystkie dzieci zaśpiewały również piosenki „Dla Babci” i „Dla Dziadka”. Oprawą muzyczną zajął się pan Waldemar Halfar, któremu chętnie pomagał nasz były uczeń – Dawid Bębenek.

Zarówno przedstawienie, jak i tańce oraz wiersze i piosenki wywołały u gości wiele pozytywnych emocji począwszy od śmiechu aż po przysłowiową „łezkę w oku” ze wzruszenia.

I właśnie o to chodziło, aby dać Babciom i Dziadkom wiele radości i powodów do dumy ze swoich wnucząt.

Jolanta Wala

 

Dodatkowe informacje