,,Niech się stanie, niech się stanie,

dziś wieczorem czarowanie.

Abrakadabra, abrakadabra niechaj teraz

rządzi magia.”

­­­­­­­­­­

W czwartek 30 listopada klasa III c przygotowała przedstawienie pt.,,Uczniowie wróża  Andrzeja.”Na przedstawienie zostały zaproszone dzieci z PP  nr 6 i 8.

W tym dniu dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat, podziwiać wróża Andrzeja, wróżki oraz czarodziejkę z Czarnej Góry. Przedszkolaki  wykonywały zadania ukryte w listach od „czarodziejki”. Tym razem dzieci mogły zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Do tego celu posłużyły andrzejkowe wróżby np. czarodziejskie talerzyki, kubki przyszłości, losowanie  kolorów.

Na zakończenie wszyscy losowali cukierki, do których doczepione były gwiazdki  z nazwami prezentów, które wg. „cukierkowej wróżby” powinny niedługo dzieci otrzymać. Oczywiście wszystkie wróżby traktowano z przymrużeniem oka.

Przygotowała: J. Głowacka­­