Konkurs plastyczny „Moje sportowanie”.

Na początku grudnia zakończył się konkurs plastyczny ogłoszony w listopadzie, który polegał
na wykonaniu pracy przedstawiającej ulubioną dziedzinę sportu Naszych uczniów.
Dziewczęta i chłopcy zaprezentowali swoje zainteresowania. Prace oceniała komisja w składzie: Małgorzata Całkiewicz i Andrzej Kolekta. W kategorii klas VI-VII ze względu na małą ilość prac przyznano tylko I miejsce, które zdobyła Zuzanna Uchto ( taniec) z klasy 6a. W kategorii klas IV-V zwyciężyła uczennica klasy 5b Weronika Szczepaniak (akrobatyka). Drugie miejsce zajęła praca Darii Wiechno (jeździectwo) z klasy 4b, a trzecie Zuzanna Całus 4b (siatkówka). Poza tym przyznano jeszcze 3 wyróżnienia dla: Klary Wegner z klasy 5a (jeździectwo), Aleksandry Leśniewskiej z klasy 4a (pływanie) i Wiktorii Mizera z klasy 5c (siatkówka).

Najlepsze prace zostały umieszczone na gazetce sportowej (przewiązka).

W konkursie udział wzięli: Oliwia Dobrenko 5b (pływanie), Julia Onik 5c (narciarstwo zjazdowe), Weronika Skoczeń 5c (tenis/hokej), Natalia Paleczny 5a (taniec), Anita Rostalska 5a (koszykówka), Kacper Perz 5c (krav-maga), Dawid Tatarczyk 5c (piłka nożna), Paulina Pielesz 5a (rzucanka siatkarska), Helena Olszewska 4c (łyżwiarstwo figurowe), Sandra Gruca 5a (taniec), Jakub Jarząbek 4c (piłka nożna), Karen Sojka 5b (akrobatyka, hip-hop, shuffle dance), Wojciech Gębczyński
4c (pływanie), Dominik Skoczeń 7a (piłka nożna), Maja Izdebska 7a (taekwondo), Lidia Potoczek 7a (siatkówka).

LINK DO GALERII

Wszystkim uczniom którzy przygotowali prace serdecznie dziękuję za poświęcony czas
i zaangażowanie.

Andrzej Kolekta