zuzia bajgrowicz

Zuzia to uczennica bardzo uzdolniona, u której talent idzie w parze z zaangażowaniem. Dziewczynka realizuje swoje pasje literackie, plastyczne i sportowe w szkole i poza nia. Wielokrotnie zdobywała nagrody w tych dziedzinach.

Już w klasie III redagowała samodzielnie gazetkę klasowa. Obecnie jest w głównej redakcji gazetki szkolnej. Przygotowuje kolejne numery do publikacji, zbiera materiały od innych uczniów, ale i sama dostarcza własne teksty. Dokonuje korekty i opracowuje graficznie każdy numer.

Zuzia nie boi się różnych form literackich. Pisze wiersze, opowiadania, pamiętniki, przeprowadza wywiady. Jej najnowszy projekt to blog-opowiadanie: Kreatywna Suzi. To jej kolejny już tego typu projekt bo Zuzia chętnie korzysta z takiego medium jak Internet.

Zuzia o sobie:

"Mam 12 lat i chodzę do V klasy. Moje ulubione przedmioty szkolne to język polski, matematyka i wf. Lubię pisać. Chciałabym wydać kiedyś ksiażkę. Moim największym marzeniem jest być tak sławna jak Brandon Mull czy C.J.Daugherty. Moim ulubionym kolorem jest szary."

Jeśli chcesz pomóc jej w uzyskaniu stypendium wejdź na tę stronę: KLIK i oddaj na Zuzię swój głos!