Uczeń naszej szkoły, Piotr Wdowczyk z kl. VI b od lat jest znany wśród społeczności szkolnej z dobrego głosu i dużego talentu muzycznego. Swoimi występami często uświetnia imprezy szkolne. Ale Piotrek także na dużą skalę próbuje swoich sił w rozmaitych konkursach piosenki i innych zmaganiach muzycznych, które przeprowadzane są nie tylko w naszym kraju!

Do ostatnich sukcesów Piotra zaliczamy między innymi:
- zakwalifikowanie się do finału Międzynarodowego Konkursu TALENT w czeskim Hawirzowie. Koncert finałowy odbędzie się już 16 maja!
- przejście z sukcesem przesłuchań regionalnych i zakwalifikowanie się do przesłuchań finałowych XI Europejskiego Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej "INTERMUZA 2014", które odbędą się 24 maja. Impreza przebiega pod dyrekcją artystyczną Jacka Cygana, a Piotrek będzie występował jako jedyny chłopiec w swojej kategorii wiekowej
- przejście z sukcesem przesłuchań regionalnych i zakwalifikowanie się do przesłuchań finałowych najbardziej prestiżowego festiwalu dziecięcego "Wygraj sukces 2014" w Tarnobrzegu. Z wielu uczestników wyłoniono z naszego regionu jedynie 6 osób, w tym Piotrka!

Trzymajcie kciuki za jego kolejne sukcesy!