dzień matki

Dla Mamy, tej najdroższej, najpiękniejszej, jedynej…

- o uroczystym Dniu Matki w klasie IIa.

Z okazji Dnia Matki uczniowie klasy IIa wraz z wychowawcą zaprosili wszystkie mamy.

Dzieci w tym dniu przygotowały specjalny program artystyczny oraz zestaw wesołych konkursów.

Podziękowały mamom za ich wychowawczy trud piosenkami i wierszykami. Rozbawiły także wszystkich wesołą inscenizacją pt. „Czołem chłopaki”. Nie zabrakło też laurek i życzeń dla Mam.

Uczniowie stworzyli miłą i odświętną atmosferę. Wszystkie mamy były zachwycone występami swoich dzieci. Były dumne ze swoich pociech. Uśmiech na ich twarzach oraz brawa świadczyły o radości. Występujące dzieci wzbudziły wśród nich duże wzruszenie i emocje. Niejednokrotnie widoczne były łzy szczęścia. Po  uroczystym przedstawieniu, zaproszone mamy zostały poczęstowane kawą i ciastkiem. Dzięki temu świętu wszyscy znów uświadomili sobie, że mamy jak zwykle są niezastąpione.

Życzymy naszym mamom dużo szczęścia, zdrowia oraz zadowolenia ze swych pociech.

Opracowała J.Głowacka

dzień matki