KONKURS PROFILAKTYCZNY

konkurs profilaktyczny

Przypomnę, że w minionym roku drużyna z naszej szkoły wygrała konkurs profilaktyczny i dlatego w tym roku to My byliśmy gospodarzami IV Konkursu Profilaktycznego Szkół Podstawowych, którego organizatorem jest zawsze Straż Miejska.

Konkurs odbył się dnia 13.05.2015 r. a nasza drużyna zdobyła II miejsce!

Reprezentowali nas uczniowie klas I-VI w składzie: Sandra Gruca, Michał Hawełka, Julia Trzemżalska, Patryk Czajka, Piotr Długosz i Daria Brzyszkowska. Uczestnicy musieli zmierzyć się w kilku konkurencjach: plastycznej z elementami profilaktyki, turnieju wiedzy „Z profilaktyką na Ty” oraz wieloboju sprawnościowym.

Każda konkurencja była skrupulatnie punktowana przez szacowne jury (składające się z przedstawicieli instytucji i władz miasta). Po zsumowaniu wszystkich punktów wyłoniono zwycięzcę – Szkołę Podstawową nr 18, natomiast My zostaliśmy WICEMISTRZAMI ! Zdobyliśmy piękny puchar, a uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody. GRATULULACJE !!!

konkurs profilaktyczny