Wiele się działo na terenie szkoły, gdy wspominaliśmy urodziny naszego patrona Gustawa Morcinka. Szczególnie mocno spodobały się nam utopce, dlatego opowiedzieliśmy o nich uczniom innych szkół podstawowych.

Zaprosiliśmy ich także do udziału w rejonowym konkursie na najlepszą kukłę, przedstawiającą tego sympatycznego stwora. No i całkiem sporo tych utopców do nas zawitało. Zamieszkały w szkolnej bibliotece i okazało się, że bardzo lubią gości, którzy przychodzą je podziwiać. I jak na psotne stwory są całkiem grzeczne. Nic a nic nie rozrabiają. Dlatego też komisja chętnie przyznała nagrody i wyróżnienia, niektórym twórcom tych miłych kukiełek. Zachęcamy, by przyjrzeć się animacji, która przedstawia nazwiska laureatów konkursu oraz ich dzieła. Dzięki naszym sponsorom – Radzie Rodziców oraz Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowa”, mogliśmy wręczyć im nie tylko dyplomy uznania, ale także nagrody. Bardzo gorąco za to dziękujemy.

 

ANIMACJA PREZENTUJĄCA LAUREATÓW

Dodatkowe informacje