50 lat minęło jak jeden dzień!

Nie do wiary, że nasza kochana Dziewiątka skończyła już 50 lat. Z tej okazji spotkaliśmy się dziś w gronie naszej wielkiej szkolnej rodziny - najpierw w kościele pw. św Brata Alberta na uroczystej mszy świętej, a później na wielkim rodzinnym festynie. Zaszczyciło nas swoją obecnością wielu zbakomitych, a przede wszystkim drogich naszym sercom Gości. Wśród nich Pani Anna Hetman, prezydent Jastrzębia-Zdroju, ksiądz proboszcz Bogdan Kornek, naczelnik Wydziału Edukacji Pani Krystyna Konopka i inspektor Wydziału Edukacji Pani Agata Kasperska. Piękną, chwytającą za serce mowę wygłosiła Pani Katarzyna Kula, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9. Jej słowa na długo zostaną w naszej pamięci (całe przemówienie dostępne na naszym szkolnym FB). Życzymy sobie i całej naszej jastrzębskiej społeczności kolejnych pięćdziesięciu tak owocnych lat!

 

 

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

Dodatkowe informacje